Yaşam

Vapurda sokak köpeği krizi: Kaptan seferi iptal etti

KadıköyBeşiktaşSabah 09.15’te yapılması planlanan sefer, vapurda sokak köpeği olduğu gerekçesiyle yapıldı. iptal etmekyapıldı.

Geminin kaptanı, vapura bir sokak köpeği bindiği gerekçesiyle seferi gerçekleştirmeyeceğini bildirdi. Bunun üzerine vapurdaki yolcular duruma tepki gösterdi. Yolcuların tepkisi üzerine bir anons daha yapan kaptan, vapurdan inilmesini istedi, ” Gemimiz iskeleden boş olarak kalkacaktır.” söz konusu.

Yolcular kaptana tepki gösterdi.

Şehir Sınırları: Soruşturma başlatıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir HatlarıKadıköy-Beşiktaş seferini yapan vapura bir sokak köpeğinin binmesi nedeniyle yaşanan gecikmeyle ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

İl Hudutlarından yapılan açıklamada, saat 09.15 sıralarında KadıköyBeşiktaşSokakta yaşayan ve zaman zaman iskelelerde ağırlanan dört ayaklı arkadaşların seferini yapan vapura bindikleri belirtildi.

Açıklamada, köpeğin vapura binmesinin ardından yaşanan gelişmeler nedeniyle Kadıköy-Beşiktaş seferinin saat 09.36’da ertelendiği belirtildi. Öncelikle gecikme için özür diler, sürecin Hayvan Dostu Şehir Hatları politikamız gereğince şirketimiz tarafından detaylı bir şekilde incelendiğini bildirmek isteriz.“” kullanılmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu