Haber

Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: “Tüm kaynaklarımızı eğitim için seferber ettik”

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA) – 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk dönemi sona ererken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar öğrencilere karnelerini dağıttı. Beyazşehir İlçesi Beyazşehir Borsa İstanbul İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene; Törene Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Göllüoğlu, okul öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Minik öğrencilerle sıcak diyaloglar kuran Lider Çolakbayrakdar, onlara Kayserispor forması ve çeşitli oyuncaklar hediye etti. Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Önder Çolakbayrakdar ve beraberindekiler, karneleri dağıtırken renkli görüntüler oluşturdu.

Geleceğin teminatı çocuklarla karne heyecanını paylaştıklarını belirten Önder Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın ve Türkiye’nin geleceği olan öğrencilerin eğitimine büyük önem verdiklerini belirterek, “Bütün çabamız; Çocuklarımızın geleceği içindir. Çocuklarımıza daha güzel yarınlar bırakmak için çalışıyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan tüm kaynaklarımızı eğitim için seferber ettik. Hizmetlerimizi üç ana bahis başlığı altında topladık. Birincisi okullarımızın hijyenik temizliğidir. İkinci olarak okullarımızda güvenlik konusunda ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyoruz. Son olarak çocuklarımızın spor, kültür, sanat gibi hayatın her alanındaki etkinliklerde yer alabilmeleri için yatırımlar yapıyoruz. Bu çerçevede birçok proje ve hizmet gerçekleştirdik. Amacımız öğrencilerimize farklı bir bakış açısı kazandırarak farklı konularda yardımcı olmaktır. Böylece çocuklarımız daha iyi bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerleyecekler. Hizmetlerimizle çocuklarımızın milli ve manevi değerlere sahip yetişmesine katkıda bulunuyoruz. “Allah çocuklarımızın başarısını daim kılsın” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak Türkiye’nin geleceği olan çocukların eğitimi için her türlü desteği sağladıklarını vurguladı ve yarıyıl tatilinin tüm öğrenci, öğretmen ve velilere keyifli geçmesini dileyerek sözlerini tamamladı.

haberkizilcahamam.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu