Yaşam

Eda ve Metin Özülkü Çifti Üsküdar’da 90’ları uçurdu

Kültürel ve sanatsal faaliyetleriyle değerli isimlerin vatandaşlarla buluşmasına öncülük eden Üsküdar Belediyesi, 90’lı yılların son temsilcileri Eda ve Metin Özülkü’yü Üsküdarlılarla buluşturdu. Renkli anların yaşandığı konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar, sevgili çiftin müziklerine sahnede eşlik ederek doyasıya eğlendi.

Üsküdar Belediyesi, kültür sanat dünyasının yaşayan efsaneleri Eda ve Metin Özülkü’yü Üsküdarlılarla buluşturdu. Eda Özülkü ve Metin Özülkü, 90’lardan günümüze geniş repertuarlarıyla Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde nostalji dolu bir gece yaşattı.

Renkli anların yaşandığı konsere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Metin Özülkü, eşi Eda Özülkü ile birlikte seslendirdiği müzik öncesi yaptığı müziğin hikayelerini vatandaşlarla paylaştı. Vatandaşlar, sevgili çiftin müziklerine sahnede eşlik ederek doyasıya eğlendi.

Eda Özülkü ve Metin Özülkü çifte çiçek takdim etmek için sahne aldı. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen “Çok özel isimler, çok özel sanatçılar. Her şeyden önce çok örnek bir aile, anne, baba. Yıllara meydan okuyan muazzam bir birliktelik ve sahnede takipçileriyle yaptığı eserler, besteler, şarkılar, güzel diyaloglar muhteşem. Allah sağlıklı ve güzel bir ömür versin” dedi.

Konsere katılan Keziban Karaca, “Onun için sevdiğimiz, sevdiğimiz sanatçıları canlı görmek istedik. Üsküdar Belediyesi’nden çok memnunuz, çok güzel etkinlikler oluyor. Takip etmeye ve beğenmeye çalışıyoruz. Teşekkür ederim” dedi.

Konsere katılan Hasret Savat, “Eda ve Metin Özülkü çiftini çok izliyorum ve takip ediyorum. Sevme sebeplerimden biri de yıllardır çok örnek bir çift olmaları. Müziklerini ve şarkılarını da çok seviyorum. Zaten benim tarzımda, koşarak, onlara yakın sevgiyle geldim. Böyle sevdiğimiz sanatçılar gelince koşa koşa geliyoruz, çok güzel” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu