Haber

Elitroyal Ödeme

Elitroyal ödemelerin üyelere yapılması konusunda, 3 yöntemin içerisinde belirlenmiş minimum limitler ve maksimum limitler doğrultusunda hareket etmektedir.
Banka havalesi için belirlenmiş olan minimum limit 100 Türk lirası iken, maksimum limit konusunda 50.000 Türk lirası şeklinde bir açıklama yapılmıştır.

TL nakit yöntemini tercih eden bir üye, en az 20 Türk lirası değerinde çekim talebi ve en fazla 100.000 Türk lirası değerinde çekim talebi verebilmektedir.
Ecopayz cüzdan ile çalışan üyeler, en az 100 Türk lirası çekim talebi verebilir iken, en yüksek çekim talebi konusunda yapılan herhangi bir açıklamanın bulunmaması dikkat çekmektedir. Elitroyal giriş sonrasında ödeme işlemleri gerçekleşmektedir.

Elitroyal Ödeme Süreleri

Üyelerin, kazançları geri alma konusunda karşılaşacağı işlem süreleri de, oldukça ideal seviyelerde yer almaktadır. Site, ecopayz ile para çekme ve TL nakit ile para çekme, banka havalesi ile Elitroyal para çekme gibi bir seçenek üzerinden hizmet vermekte olup, her 3 yöntem içinde genel bir süre belirlenmiş ve kullanıcıların karşısına ortalama 10 dakika şeklinde bir anlayış çıkarılmıştır.

Elitroyal Ödeme Belge Talepleri

Elitroyal sitesinde hesap açmış iseniz, kullanıcı adı ile birlikte, para çekim işleminde kullanacağınız hesap sahibi arasındaki ismin uyuşmasına dikkat etmelisiniz. Bu şartlar dahilinde Elitroyal ödeme seçenekleri içerisinde karşılaşacağız bir belge talebi olmayacaktır.

 100 Türk lirası çekim talimatının verilmesi ile 100.000 Türk lirası çekim talimatının verilmesi arasında hiçbir fark yoktur. Her iki seçenek içinde, sizlerden herhangi bir gerekçeye istinaden belge talep edilmeyecektir. Buradaki en önemli detay, ödeme kuralları dahilinde hareket etmenizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu