Haber

Eren Erdem: Para alan gazetecilerin belgeleri elimde

Erdoğan Aktaş, sunuculuğunu üstlendiği TV 100’deki Eşit Ağırlık programında CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem ile yaptığı konuşmayı aktardı ve şu ifadeleri kullandı:

“Eren Erdem, kendisi ve partisi aleyhine imaj oluşturmaya çalışan ajansların bulunduğunu, bu ajansların on milyonlarca para ödeyerek işe alındığını, 8 ajansa da ciddi paralar verildiğini söyledi. Erdem bana şunları söyledi: ‘Bazı gazeteciler ödeme alıyoruz.’ Kemal Bey de bir defasında şunu söylemişti: “Bunun adını koymak lazım, diyor ki, ‘Kemal Bey’e yakın isimler hedef alınıyor, hedef Eren Erdem, Faik Öztrak ve Bülent Kuşoğlu. Açıklamalarımız çarpıtılıyor.”

Eren Fazilet, bu açıklamanın ardından programa bağlanarak para alan gazetecilere ilişkin belgelerin elinde olduğunu iddia etti. Fazilet şunları söyledi:

“Kılıçdaroğlu’na yönelik faaliyetler yürüten, bazı kaynakların desteklediği, finanse ettiği gazetecilerin olduğunu belirttim. Bunlarla ilgili belgelerim var. Günü geldiğinde bunları açıklayacağız, belgelerle açıklayacağız.” (HABER MERKEZİ)

haberdeveli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu